Чому потрібно робити обслуговування кондиціонерів?

0
117

Кліматичне обладнання служить для забезпечення оптимального мікроклімату в різних приміщень. Завдяки їм маємо приємну прохолоду літньої спеки і комфортне тепло в зимову морозну пору.

Асортимент таких агрегатів нині пропонується великий. Вибрати можна кондиціонер на будь-який смак. Не проблема і його встановлення, виконавців монтажних робіт на рику достатньо. Власники мають завжди пам’ятати, що все обладнання має обслуговуватись регулярно, аби працювало ефективно і протягом тривалого часу.

Основні симптоми, які попереджають про можливі поломки

Сервісне обслуговування необхідне, бо кондиціонери мають особливості конструкції та експлуатуються в різних кліматичних умовах. Їх зовнішні модулі частіше за все встановлюються ззовні будівель, а тому постійно перебувають під впливом атмосферних опадів та температурних перепадів.

Визначити необхідність обслуговування кожен власник кліматичної техніки може за такими першими симптомами:

 1. В режимі охолодження кондиціонер видає тепле повітря.
 2. Внутрішній блок підозріло обмерзає.
 3. На зовнішньому модулі обмерзають кріпильні деталі.
 4. Кондиціонер видає неприємні запахи.
 5. Охолодження приміщення здійснюється все слабше.

Поява хоч одного недоліку з перелічених говорить про те, що відкладати не варто. Потрібно довіритись спеціалістам, які усунуть причини, а тому більших ускладнень не буде.

Періодично потрібна і заправка кондиціонерів у Львові, Києві, Україні, яка забезпечує їх ефективне функціонування і створення умов для комфортного перебування людей.

Різновиди робіт по обслуговуванню кондиціонерів

Обов’язковими роботами при обслуговуванні кондиціонерів різних моделей і різного призначення є такі:

 1. Очищення і дезінфекція випарників.
 2. Холодильний контур тестується на предмет витоку холодоагента.
 3. Перевірка електроживлення.
 4. Огляд дренажних систем.
 5. Тестування температурного рівня вихідних потоків повітря.
 6. Заміри повітря на входах у випарники.
 7. При потребі виконується дозаправка холодоагентом.
 8. Очищення фільтрів внутрішніх блоків.

Перелік робіт по обслуговуванню кліматичного обладнання, як бачимо, досить великий. Однак це не означає, що всі вони мають виконуватися кожного разу. Спеціалісти в процесі огляду агрегатів визначать ті, які необхідні для забезпечення їх оптимального функціонування.

Вигоди регулярного обслуговування спеціалістами

Найоптимальнішим варіантом для власників кондиціонерів є регулярне сервісне обслуговування, яке може здійснюватись компаніями, котрі виконували монтаж. Вже на цьому етапі можна укласти відповідний договір.

Регулярність в сервісному обслуговуванні – це не тільки необхідність, а й найрізноманітніші вигоди. У власників відпадає потреба в особистому нагляді за обладнання. Спеціалісти все необхідне виконують своєчасно, а тому проблеми виключаються.

Головне в усьому цьому полягає в тому, щоб були підібрані надійні спеціалісти, які мають необхідний досвід та інструментарій.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here