На Івана Купала слід остерігатися не тільки мавок

0
20

На Івана Купала слід остерігатися не тільки мавок

У зв’язку з національною традицією святкування в ніч з 6 на 7 липня дня Івана Купала, пов’язаною з масовим відпочинком людей поблизу води, керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації та управління цивільного захисту облдержадміністрації звертає увагу про зростання загрози збільшення нещасних випадків на воді.

Знання та дотримання правил поведінки на воді — запорука безпеки вашого життя і життя ваших дітей. Необхідно звернути особливу увагу на роз’яснювальну роботу з дітьми вдома, у дитячих оздоровчих установах. Щодня нагадуйте дітям про небезпеку на воді, не пускайте малих дітей гратися, рибалити чи купатися самих. Знайте: дитячі пустощі, невміння плавати можуть призвести до нещастя.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є: правильний вибір та облаштування місць купання, навчання дорослих і дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Шановні громадяни, батьки, гості області! Виконуйте елементарні правила поведінки на воді, привчайте до цього дітей, які повинні знати і виконувати зазначені правила.

Цінуйте і бережіть своє життя!

Управління цивільного захисту облдержадміністрації


Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя