Як вибрати правильні дитячі столики і стільчики?

0
219

Як і багато товарів для дому, дитячі набори столів та стільців бувають різних стилів, матеріалів та функцій. Нижче ми розглянемо та допоможемо вибрати той, який підходить саме вам.

Хороший дитячий столик і стільчик має відповідати конкретному віку дитини. Те, що підійде 4-х річним, не підійде в 2 роки. Ергономічне та зручне сидіння і правильна висота стола не менш важливі для малюків, як і для дорослих дітей!

У кріслі правильної висоти стопи дитини рівно стоять на підлозі, а коліна зігнуті під кутом 90 °. У поєднанні зі столом правильної висоти це забезпечить вашій дитині гарну поставу.

У таблиці нижче вказана висота стільця та столу, яка дозволить підібрати правильні відповідно до віку.

З яких матеріалів виконують дитячі столи та стільці?

  1. Деревина

Дерево — це класичний та міцний варіант, чудова основа для будь-якого столу та стільця. Дерево зазвичай використовується в наборах для дітей старшого віку. Надавайте перевагу дереву, якщо вам подобаються мініверсії наборів для дорослих столів та стільців.

2. Пластикові

Також дуже часто можна побачити дитячі столи та стільчики, виготовлені з пластику. Оскільки пластик має меншу вагу, його зазвичай використовують для менших дітей. Закруглена форма пластику більш безпечна. Сам набір виглядає весело і стає однією з іграшок у кімнаті. Вибирайте пластикові набори для маленьких дітей або якщо ви шукаєте дуже барвисті та грайливі дизайни

3. Металеві

У деяких наборах для малюків використовується метал, але це не найкращий матеріал для дитячих меблів, за винятком ліжок. Метал, як правило, холодний, але, з іншого боку, майже незнищуваний, що в дитячому просторі стає перевагою. Вибирайте метал для більш повсякденного, сучасного приміщення.

Виробники із задоволенням роблять якомога більше реативних дизайнів дитячих меблів. Дитячі кімнати та ігрові майданчики, як правило, є творчими місцями, тому має сенс мати безліч варіантів вибору.

Загалом, вибирайте барвистий дизайн для сміливих вишуканих просторів та нейтральний колір для більш класичних чи позачасових дизайнів.

  • Дерево найкраще підходить для столів та стільців для старших дітей.Має класичний вигляд.

  • Пластик добрий для дітей молодшого віку, оскільки він має меншу вагу.

  • Металеві столи та стільці для повсякденного використання.

Виберіть тип столу та стільців, який відповідає вашим цілям. Якщо вам потрібна додаткова консультація, менеджери інтернету магазину mybuy24 охоче допоможуть вам.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя