Кредит готівкою або автокредит: що вибрати?

0
12

Придбання машини — безсумнівно, приємна, але і досить витратна справа. Більшість українців перед придбанням автомобіля кілька місяців і навіть років збирають для цього необхідну суму. Однак невдоволення довгого очікування мотивує багатьох громадян шукати інші можливості. Однією з таких є залучення позикових коштів для покупки давно бажаного чотириколісного друга.

Щоб отримати гроші для придбання авто, можна скористатися одним з доступних способів:

Взяти кредит готівкою в банку.

• Отримати цільову позику в рамках програми автокредитування.

У цих можливостей є істотні відмінності. І тому виникає логічне запитання: який варіант краще? Ми не станемо рекламувати конкретний кредит, а замість цього порівняємо позики обох типів по низці важливих параметрів, щоб ви могли прийняти остаточне рішення.

Порівняння позики готівкою і автокредиту

Основні параметри:

  • Цільове призначення.
  • Вимоги до документів.
  • Вимоги до майна.
  • Необхідність страхування.
  • Застава.

Цільове призначення — параметр, що визначає спектр можливостей на використання позики. Споживчий кредит готівкою — позика, яку клієнт може витрачати на свій розсуд. Якщо сума досить велика, експерти банку можуть поцікавитися тим, для чого вона потрібна позичальникові. Однак в більшості випадків фактичні напрями витрачання коштів ніхто не перевіряє.

Автокредит є цільовим кредитом. А це означає, що гроші надаються фінансовою установою саме для придбання автомобіля. Таким чином, клієнт зобов’язаний витратити кошти на конкретні потреби. Більш того, технічні особливості машини, що купується, прописуються в договорі.

Для отримання позики позичальник зобов’язаний надати пакет документів. Якщо кредит споживчий, то клієнту потрібно мати при собі тільки паспорт, ІПН і довідку про доходи (для великих сум) за останні 3-6 місяців. У випадку з автокредитом буде потрібно набагато більше документів, включаючи папери на машину, виписку з МРЕВ, страховий поліс і т.д.

Цільові позики для покупки машин видаються, як правило, тільки для придбання нового майна. Отримати кредит для покупки б/в техніки набагато складніше, а в більшості банків — і зовсім неможливо. Оформивши ж нецільову позику, клієнт може витрачати гроші як хоче, в тому числі і купувати старий автомобіль. До того ж, майно за цільовим кредитом вимагає обов’язкового страхування.

За договором авто кредитування машина що купується автоматично стає заставою. І якщо позичальник не в змозі погасити заборгованість, майно відсуджується на користь банку. При споживчому кредитуванні застава не фігурує. Щоправда, якщо клієнт не буде погашати позику, машина також може бути відсуджена банком для відшкодування збитків.

Оскільки автомобіль — досить дорога покупка, для його придбання потрібна велика сума. І для її повернення бажано вибрати досить тривалий термін. В Банку Кредит Дніпро ви можете оформити споживчий кредит готівкою до 500 000 гривень на строк до 60 місяців. Хочете скоріше сісти за кермо свого автомобіля? Тоді переходите на сайт фінустанови і приступайте до вивчення умов кредитування прямо зараз!

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя