Твердопаливні котли українського виробництва з доставкою та гарантією «Заводу Котлів»

0
130

Твердопаливні котли українського виробництва

Завод Котлів пропонує власникам приватних будинків альтернативний варіант опалення. У нас є твердопаливні котли українського виробництва, котрі відповідають європейським вимогам безпеки та якості. Вітчизняні бренди притримуються демократичної цінової політики. Клієнти можуть оцінити переваги альтернативного опалення без серйозного фінансового тиску. Як і закордонні колеги, українські виробники тримають курс на інноваційність та впроваджують цікаві новинки. Наприклад, автоматизоване виробництво знижує ризик людського фактора до 0,01%.

Твердопаливні котли українського виробництва мають такі переваги:

– можливість використовувати будь-яке паливо, включно зі сміттям,

– безперебійна автономна робота в будинках і на виробництвах,

– нема потреби в складному та щоденному обслуговуванні,

– ефективний обігрів приміщень котли дарують до 72 годин тепла,

– відчутно висока продуктивність прилади мають КПД від 78%.

Твердопаливні котли українського виробництва виготовляються зі спеціальної жаростійкої сталі. Заводи використовують матеріал товщиною від 4 мм та пропонують клієнтам власну гарантію на продукцію. Виробники підтверджують збереження зовнішнього вигляду та функціональності котлів опалення щонайменше на 36 місяців. Щоб дізнатись більше інформації про конкретну модель, завітайте на наш сайт: https://zavod-kotlov.com.ua/

Дешеве тепло для дорогого комфорту

Твердопаливні котли українського виробництва працюють на сировині високої зольності та вологості. Якщо побутові відходи відповідають цим вимогам, їх можна безпечно використовувати для забезпечення будинку теплом. Завантаження сміття в топку не наносить шкоди опалювальному пристрою.

Доступна сировина для твердопаливного котла:

– камяне вугілля високої якості,

– деревина та її відходи,

– торф, пеллети, тирсобрикети,

– тверді побутові відходи,

– солома та інше.

Компанія Завод Котлів пропонує клієнтам опалювальні пристрої різної потужності. Серед продуктів в нашому асортименті ви знайдете побутові моделі на 10 кВт і промислові котли, що здатні забезпечити теплом цілий завод. Всі товарі є в наявності до вичерпання запасів. Поспішайте, доки ми маємо можливість відправити вам опалювальний пристрій в день отримання заявки.

Прийшов, побачив, придбав

Краще 1 раз побачити, ніж 100 почути. Притримуючись цього правила, компанія Завод Котлів зібрала всі твердопаливні котли українського виробництва в одному місці та обладнала шоу-рум. Там можна познайомитися із виставковими моделями, дізнатись можливості певного пристрою, а також отримати інформаційну допомогу. Записуйте адресу: м. Київ, вул. Паїсія Кайсарова, 7. Двері офісу відкриті по буднях до 18:00. Для отримання інформації в неробочий час, радимо відвідати наш сайт:

Можливості компанії Завод Котлів:

котли опалення українського виробництва з доставкою,

– повноцінна інформаційна підтримка клієнтів,

– професійний монтаж опалювального пристрою,

– виконання сервісного обслуговування по гарантії,

– оформлення заявки на участь в програмі відшкодування IQ Energy.

Зателефонуйте нам сьогодні і ваш опалювальний пристрій приїде вже завтра. Наші менеджери розрахують потужність, розкажуть про особливості використання котла, допоможуть отримати покупку вчасно. Заповнюйте форму зворотного звязку чи телефонуйте в компанію за номером: +38 (050) 50-60-100. Ми відкриті для ваших запитань, коментарів або пропозицій.

Твердопаливні котли українського виробництва з доставкою та гарантією «Заводу Котлів»

Твердопаливні котли українського виробництва з доставкою та гарантією «Заводу Котлів»

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here