Який стан постраждалих внаслідок ракетного удару рф по Дніпру

0
14


У Дніпрі внаслідок ракетного удару рф 2 квітня поранень зазнали 18 людей. Серед них є діти.

Про це Відкритому розповів лікар Олександр. За словами медика, в одну з лікарень міста шпиталізували вчора двох пацієнтів: перший з пораненням голови та нижньої щелепи, інший із з отруєнням парами чадного газу.

“Наразі стан обох з позитивною динамікою. Пацієнт, що має поранення готується до наступного етапу лікування. Пацієнтам 34 та 37 років, це чоловіки, вони отримали травми внаслідок вибуху. Також серед постраждалих вчора є діти, але вони перебувають в іншій лікарні”, – зазначив Олександр.

Всього до міських медичних закладів звернулось 8 осіб з осколковими пораненнями, черепно-мозковими травмами, різаними ранами. На стаціонарному лікуванні залишаються 3 людини, інші одужують амбулаторно. Загрози їхнім життям немає. Пацієнти отримують необхідну медичну допомогу та перебувають під наглядом лікарів.

Нагадаємо, 3 квітня близько 16:40 загарбники здійснили ракетну атаку по Дніпру. Поранення отримали 18 людей, з них 5 – діти віком від 14 до 17 років. Руйнувань зазнали навчальні заклади, а також будинки поруч з епіцентром вибуху. Також у місті постраждали 14 будинків комунальної власності, ОСББ та ЖБК. У 7 комунальних будинках вилетіло близько 700 вікон. Під час ворожої атаки по Дніпру зазнав пошкоджень спортивний заклад, де тренувалися четверо дзюдоїсток.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here