Мешканець Нікополя розповів про життя під щоденними обстрілами

0
22


Російські окупанти ледь не щодня обстрілюють Нікопольський район Дніпропетровщини з важкої артилерії та атакують ударними дронами. Забули про тишу й в райцентрі, де мешканці змушені фактично жити у сховищах.

Нікопольчанин Олександр з початку повномасштабного вторгнення вирішив не покидати рідне місто. Чоловік мешкає фактично за 5 кілометрів від ворога.

«Від початку вторгнення і до сьогодні я перебуваю в Нікополі. Нікуди не виїжджав. Ночую в гаражі, в сховищі. Тому що, всюди були прильоти. Прямі попадання. Я маю надію, що у мене там міцне укриття, яке вбереже бодай від артилерії та РСЗО. Від такого невеликого калібру. Саме там можна хоч спати», – розповів житель Нікополя Олександр.

За словами чоловіка, із роботою у Нікополі взагалі дуже погано. Адже всі розуміють, що обстріл може статися у будь-яку мить. Олександр активно допомагає місцевим відбудовувати пошкоджене майно та привозить їжу. Чоловік не втрачає оптимізму та вірить, що з часом на цьому місці буде заповідник.

«Можливо скоро тут буде прекрасний заповідник. Тобто на місці трьох січей. Але єдина в нас проблема – це “братній” народ, який на тому боці тому. Але я вірю, що все ж прийде час, коли ми вичистимо все це звідси й в нас тут буде рай», – зазначив Олександр.

Джерело: opentv.media

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here