У Дніпрі приватний кінно-спортивний клуб забруднював парк Зелений Гай

0
57


У Дніпрі виявили приватний кінно-спортивний клуб, який межує з парком «Зелений гай» та захаращує його територію, в тому числі гноєм та перегноєм. Представники екологічного департаменти проінспектували стан прилеглої до кінно-спортивного клубу території, повідомляє прес-служба міськради.


«За результатом перевірки було виявлено, що територія у занедбаному стані. Є карантинні рослини, побутові, органічні відходи. Власник клубу отримав припис на усунення порушень та приведення території до належного стану», – зазначив Іван Бондар, начальник відділу екологічної безпеки управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики.

Власник має тиждень, аби усунути порушення та прибрати територію. Якщо цього не зробить, на нього чекає адміністративна відповідальність. Суму штрафу визначатиме адмінкомісія. Для фізичних осіб він становить від 340 до 1360 грн, для юридичних – від 850 до 1700 грн.

«Сьогодні нам вдалось частково вирішити питання органічних відходів на прилеглій території. Перегній в якості природнього добрива буде передано людині з інвалідністю. Вона зможе удобрювати цим свою земельну ділянку. Це гарний приклад використання відходів як мінерального добрива», – сказав Ярослав Крисько.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here