Якими бувають користувачі мікрофінансових компаній?

0
54

Напевно кожен з нас стикався з МФО. Це мікрофінансові компанії, які дають кредит на короткий термін під певний відсоток. При цьому від вас буде потрібно мінімум документів. Кредит-онлайн можна отримати буквально за 15 хвилин.

Компанії які популярні серед користувачів онлайн-займів: АлексКредіт, Е-Кеш https://finansovich.com.ua/company/e-cash/, Манівео, БистроЗайм, Дінеро та інші.

Якими бувають користувачі мікрофінансових компаній?

Якщо розглядати всіх клієнтів, які вже зверталися за кредитом в ту чи іншу компанію, то можна виділити чотири типи особистостей:

  • відповідальні платники;
  • любителі красивого життя;
  • жертви нестачі інформації;
  • шахраї.

Перша група – користувачі, які в повній мірі несуть відповідальність за свої дії, з “холодною головою” підписують кредитний договір. Якщо життя змусить їх звернутися за фінансовою допомогою, то вони знайдуть найкращі умови для отримання коштів. Погашення заборгованості настає точно в строк, без нарахування штрафів або пені. За статистикою, люди з цієї групи старше 28 років, мають сім’ї, виплачені кредити. На щастя, близько половини всіх позичальників відносяться саме до першої категорії.

Друге – лідируюче місце в матриці потреб відведено престижу і задоволенням. Тому, якщо вони не можуть дозволити собі якісь придбання за зароблені кошти, вони з легкістю погодяться на кредитні. Гроші їм найчастіше необхідні не для забезпечення базових потреб, а для елементів розкоші. Коли мова заходить про повернення боргу, то такі клієнти будуть відтягувати до останнього – не тому, що коштів немає, просто грошові потоки направляються в інші вектори. Тут і зараз їх девіз, тому кредит їх не зупиняє.

Головна проблема користувачів третьої категорії – відсутність знань або небажання їх отримувати. Їм не цікаві товарно-грошові відносини, банківська або мікрофінансова системи, розрахунок процентних ставок або планування. Для них отримання позики – простий набір дій, пара кліків, після яких кошти надходять на рахунок. Наслідки, які можуть настати за систематичне неповернення грошей їх не лякають. Головне, щоб сьогодні схвалили чергову заявку.

До четвертої категорії відносяться шахраї, які незаконними методами намагаються отримати кошти. Вони регулярно придумують все нові і нові схеми. Радує, що таких людей стає все менше, а система безпеки в мікрофінансових організаціях вдосконалюється.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here